Müükhouse
Villa with Private Pool in Cap Martí, Jávea
790 000 €
4051 €/m²
6
Magamistoad
3
Vannitoad
195 m²
Elamispind
1004 m²
Krunt
Kirjeldus
This six-bedroom, three-bathroom villa is located in Cap Martí, El Tossalet, Jávea. The property features a private pool, garden, and garage, with a terrace and fireplace. The villa is set on a 1004 m² plot, offering a blend of elegance and comfort.
Ehitusaasta1982
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
83 kmHaridus
Lasteaed
6 kmÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
7 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.