Müükhouse
Villa with Pool Potential in Le Pontet
235 000 €
2217 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
106 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
26 m²
Terrass
Kirjeldus
This five-bedroom villa includes a 26 m² veranda and a 376 m² plot suitable for a swimming pool. The property features a ground-floor kitchen, living room with reversible air conditioning, and a garage. Upstairs, there are two bedrooms, a bathroom, and a separate WC.
OmandTäis
Lisaomadused
Konditsioneer
Välisköök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: maisonsetappartements.fr, properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
178 kWh/m²/yrD
Class D — 178 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
29 kg CO²/m²/yrD
Class D — 29 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
63 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
3 kmKeskkond

Villa with Pool Potential in Le Pontet
235 000 €
2217 €/m²
Avaldaja
Elena MOLINA
Elena Immobilier
Viide: VM382-MOLINAMOLINA
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.