One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Itaalia
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Itaalia
  3. Villa with Pool near Seravezza
1 / 13
ÜürMajaVilla

Villa with Pool near Seravezza

Hind päringul
6
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
200 m²
Elamispind
1200 m²
Aed

Kirjeldus

This villa, located close to the sea, features over five rooms across two floors and a basement. The ground floor includes a main entrance, a secondary entrance, a living room with a dining table for 12, and a fully equipped kitchen. The first floor offers a spacious and bright double bedroom with a TV, a guest room with a single bed and a private balcony, and a bathroom with a jacuzzi. The baseme...

Lisaomadused

Bassein
Konditsioneer
Mullivann
Parkla
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: subito.it

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
3 km
Lennujaam
35 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
14 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
10 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
Lähedal

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
Lähedal

Photo Tour

Elutuba - Villa with Pool near Seravezza

living room

Bassein - Villa with Pool near Seravezza

pool area

Söögituba - Villa with Pool near Seravezza

dining room

Bassein - Villa with Pool near Seravezza

pool area

Köök - Villa with Pool near Seravezza

kitchen

Aed - Villa with Pool near Seravezza

garden

Aed - Villa with Pool near Seravezza

garden

Terrass - Villa with Pool near Seravezza

terrace patio

Bassein - Villa with Pool near Seravezza

pool area

Söögituba - Villa with Pool near Seravezza

dining room

Terrass - Villa with Pool near Seravezza

terrace patio

Terrass - Villa with Pool near Seravezza

terrace patio

Aed - Villa with Pool near Seravezza

garden

Villa with Pool near Seravezza
Hind kokkuleppel
Meeldib? Võta ühendust
Subito
Avaldaja
Forteversilia
Michele
Viide: 648596732
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.