Müükhouse
Villa with Pool near Moëlan-sur-Mer Beach
495 000 €
2647 €/m²
8
Toad kokku
6
Magamistoad
3
Vannitoad
187 m²
Elamispind
860 m²
Krunt
Edel
Suund
Kirjeldus
This eight-bedroom villa, with three bathrooms and one en-suite, is located 350 metres from the beach in Moëlan-sur-Mer. It features a heated indoor pool with a current swim, jacuzzi, sauna, and a shower cabin. The property includes a well-lit and functional layout, with a garden enclosed by claustras and hedges, and offers five external parking spaces.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com, proprietes-privees.com
Energiatõhusus
Energiaklass
296 kWh/m²/yrE
Class E — 296 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
9 kg CO²/m²/yrB
Class B — 9 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
91 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
20 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmPhoto Tour

courtyard
Villa with Pool near Moëlan-sur-Mer Beach
495 000 €
2647 €/m²
Avaldaja
Proprietes Privees - Anne-Elizabeth DE ROMANS
Viide: 419576-ADR
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.