Müükhouse
Villa with Pool near Cellieu, Salcigneux
399 000 €
3046 €/m²
7
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
131 m²
Elamispind
909 m²
Krunt
900 m²
Aed
Kirjeldus
This villa comprises five bedrooms, two bathrooms, and a separate office. It features a recently updated open-plan kitchen, a living area, and a utility room. The property includes a 900 m² garden with a 8x4 m² pool, pool house, and garden shed, all situated on a flat, tree-lined plot.
Ehitusaasta2001
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
46 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
14 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
30 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
20 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.