Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Villa with Pool in Trets

See kinnisvara ei ole enam saadaval

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte
1 / 12
MajaVilla

Villa with Pool in Trets

546 000 €
2600 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 11. nov 2025

7
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
210 m²
Elamispind
4900 m²
Krunt
Edel
Suund

Kirjeldus

This villa features four bedrooms, two en-suite bathrooms, a study, a dressing room, and a linen cupboard. It includes a spacious living room of 42 m² and a large kitchen with dining area of 23 m². The property is set in a serene, landscaped park of 4,900 m², with a covered pool, double garage, veranda, winter garden, and cellar, offering privacy and a sought-after location.

SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust1

Lisaomadused

Aed
Kamin
Maavaade
Metsavaade
Mullivann
Parkla
Sisustatud köök
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: logic-immo.com

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

138 kWh/m²/a
D
Class D: 138 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

7 kg CO²/m²/a
B
Class B: 7 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
18 km
Lennujaam
37 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
16 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Kaubanduskeskus
15 km
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
19 km
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
25 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal

Photo Tour

Aed - Villa with Pool in Trets

land plot

Köök - Villa with Pool in Trets

kitchen

Magamistoad - Villa with Pool in Trets

bedroom

Välivaade - Villa with Pool in Trets

driveway

Elutuba - Villa with Pool in Trets

living room

Elutuba - Villa with Pool in Trets

living room

Aed - Villa with Pool in Trets

garden

Aed - Villa with Pool in Trets

garden

Välivaade - Villa with Pool in Trets

facade

Elutuba - Villa with Pool in Trets

living room

Välivaade - Villa with Pool in Trets

facade

Välivaade - Villa with Pool in Trets

facade

Villa with Pool in Trets
546 000 €2600 €/m²

See kuulutus ei ole enam aktiivne. Otsingu jätkamiseks vaadake praegu saadaolevaid kinnisvaraobjekte.

Vaata sarnaseid kinnisvaraobjekte

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor