Müükhouse
Villa with Pool in Pont de Crau, Arles
447 000 €
4257 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
105 m²
Elamispind
2087 m²
Krunt
2087 m²
Aed
Kirjeldus
This four-bedroom villa is located in the sought-after Pont de Crau area of Arles, set on a 2,087 m² plot. The property features a swimming pool, pergola, and a 15 m² open workshop. It includes a 17 m² veranda, a bright living room of approximately 22 m², and a kitchen with dining area of about 21 m².
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
52 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
15 kmPank
LähedalRand
13 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.