Prantsusmaa
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Prantsusmaa
  3. Luxury Villa with Pool in Plappeville
1 / 21
MüükMajaVilla

Luxury Villa with Pool in Plappeville

1 490 000 €
4656 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 7. juuli 2025

5
Toad kokku
5
Magamistoad
3
Vannitoad
320 m²
Elamispind
2000 m²
Krunt
100 m²
Terrass

Kirjeldus

This villa features five bedrooms, two bathrooms, and a modern kitchen with high-end materials. It includes a heated swimming pool, a garden with a view, and a private terrace. The property is located in a gated community near Metz.

Ehitusaasta1970
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust2
KüteGaas
Valve24/7

Lisaomadused

Aed
Elektrilaadija
Kamin
Konditsioneer
Maavaade
Mägivaade
Metsavaade
Mullivann
Nutikas kodu
Päikesepaneelid
Parkla
Sisustatud köök
Suletud kogukond
Välibassein

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: bienici.com

Hinnastuse ajalugu

Langenud 1× alates lisamisest
Jälgitud alates 7. juuli 2025
Alghind1 790 000 €5967 € /m²
Muutus-300 000 €-16.8%
Praegune1 490 000 €4967 € /m²
1 790 000 €1 490 000 €7. juuli8. mai
7. juuli 20251 790 000 €5967 € /m²Algne
8. mai 20261 490 000 €4967 € /m²-16.8%

Energiatõhusus

Energiaklass

141 kWh/m²/a
C
Class C: 141 kWh/m²/a

Kasvuhoonegaaside klassKHG

23 kg CO²/m²/a
D
Class D: 23 kg CO²/m²/a

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
3 km
Lennujaam
18 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Algkool
Lähedal
Keskkool
Lähedal
Ülikool
Lähedal
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Kaubanduskeskus
5 km
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
4 km

Keskkond

Suurem tee
4 km
Raudtee
Lähedal
Kuulutuse allikad
Barnes LuxembourgBarnes LuxembourgAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
BARNES Luxembourg
Alexandrine KORNILOFF
Viide: 85244401

Photo Tour

Elutuba - Luxury Villa with Pool in Plappeville

living room

Magamistoad - Luxury Villa with Pool in Plappeville

bedroom

Toad - Luxury Villa with Pool in Plappeville

leisure room

Terrass - Luxury Villa with Pool in Plappeville

terrace patio

Vannitoad - Luxury Villa with Pool in Plappeville

bathroom

Elutuba - Luxury Villa with Pool in Plappeville

living room

Magamistoad - Luxury Villa with Pool in Plappeville

bedroom

Esik - Luxury Villa with Pool in Plappeville

hallway entrance

Magamistoad - Luxury Villa with Pool in Plappeville

bedroom

Elutuba - Luxury Villa with Pool in Plappeville

living room

Elutuba - Luxury Villa with Pool in Plappeville

living room

Esik - Luxury Villa with Pool in Plappeville

hallway entrance

Bassein - Luxury Villa with Pool in Plappeville

pool area

Vannitoad - Luxury Villa with Pool in Plappeville

bathroom

Bassein - Luxury Villa with Pool in Plappeville

pool area

Aed - Luxury Villa with Pool in Plappeville

garden

Toad - Luxury Villa with Pool in Plappeville

closet dressing

Magamistoad - Luxury Villa with Pool in Plappeville

bedroom

Bassein - Luxury Villa with Pool in Plappeville

pool area

Vannitoad - Luxury Villa with Pool in Plappeville

bathroom

Söögituba - Luxury Villa with Pool in Plappeville

dining room

Luxury Villa with Pool in Plappeville
1 490 000 €4656 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Luxury Villa with Pool in Plappeville
Plappeville · 320 m² · 5 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor