Müükhouse
Villa with Pool in Murviel-lès-Béziers
549 999 €
2750 €/m²
7
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
200 m²
Elamispind
846 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This villa, located in the dynamic village of Murviel-lès-Béziers, features approximately four to five bedrooms and one bathroom, with an additional three en-suite bathrooms and three WCs. The property includes a large, functional space on the ground floor suitable for a home office or commercial activity, a spacious garden, and a secure, 50 m² pool area. The house is equipped with a 50 m² living...
Ehitusaasta2005
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
68 kWh/m²/yrA
Class A — 68 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
2 kg CO²/m²/yrB
Class B — 2 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
67 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
12 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
12 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
3 kmPhoto Tour

Villa with Pool in Murviel-lès-Béziers
549 999 €
2750 €/m²
Avaldatud