Müükhouse
Villa with Pool in Montrabé
450 000 €
2571 €/m²
5
Toad kokku
175 m²
Elamispind
898 m²
Krunt
Kirjeldus
This five-bedroom, one-bathroom villa is set on a 900 m² parcel in a verdant and privileged environment in Montrabé. The property features a spacious living area with triple exposure, a mezzanine, and a private garden with a pool. Additional amenities include a wood-bordered garden, a storage shed, and a range of modern conveniences such as reversible air conditioning, a fireplace with insert, and...
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmMetroopeatus
3 kmLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
7 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
LähedalPank
3 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
15 kmKeskkond

Villa with Pool in Montrabé
450 000 €
2571 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Homki Immobilier
Viide: Homki_caegc_7
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.