Müükhouse
Villa with Pool in Marseille 13011
669 000 €
5669 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
118 m²
Elamispind
435 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom villa features a large open-plan living area with kitchen, measuring over 50m². The property includes a garden with terrace and a swimming pool, situated in a quiet residential area near amenities.
Ehitusaasta2014
Energiaklass
66 kWh/m²/yrA
Class A — 66 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
2 kg CO²/m²/yrA
Class A — 2 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmMetroopeatus
7 kmLennujaam
26 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalRand
10 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee

pool area
Villa with Pool in Marseille 13011
669 000 €
5669 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
HOMKI IMMOBILIER
Viide: Homki_cabbj_7
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.