Küpros
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Otsing
  2. Küpros
  3. Villa with Pool in Larnaca
1 / 10
MüükMaja

Villa with Pool in Larnaca

486 000 €
3135 €/m²

One Place'is esimest korda nähtud: 27. juuli 2026

3
Magamistoad
3
Vannitoad
155 m²
Elamispind
170 m²
Krunt
14 m²
Terrass

Kirjeldus

This villa features three bedrooms, two bathrooms, and a private swimming pool. It includes a roof garden of 32 m² and a veranda of 14 m². Located in a quiet residential area with nearby parks and a beach 530 m away, it is also close to the city centre and Larnaca's New Marina Port.

Ehitusaasta2026
SeisukordUus

Lisaomadused

Aed
Bassein
Parkla
Tänava poole

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: home.cy

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

A
Class A

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed, sest selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Lennujaam
7 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
Lähedal
Raamatukogu
3 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
Lähedal
Toidupood
Lähedal
Restoran
Lähedal
Pank
Lähedal

Tervishoid

Apteek
Lähedal
Arst
Lähedal
Haigla
Lähedal
Veterinaaria
Lähedal

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
3 km
Kuulutuse allikad
Home CyHome CyAvaneb uuel vahekaardil
Avaldaja
Investia
Viide: 15593

Photo Tour

Välivaade - Villa with Pool in Larnaca

facade

Välivaade - Villa with Pool in Larnaca

facade

Magamistoad - Villa with Pool in Larnaca

bedroom

Elutuba - Villa with Pool in Larnaca

living room

Söögituba - Villa with Pool in Larnaca

dining room

Välivaade - Villa with Pool in Larnaca

facade

Välivaade - Villa with Pool in Larnaca

facade

Välivaade - Villa with Pool in Larnaca

facade

Söögituba - Villa with Pool in Larnaca

dining room

Villa with Pool in Larnaca
Villa with Pool in Larnaca
486 000 €3135 €/m²
Meeldib?

Võta müüjaga ühendust

Loo tasuta konto ja meie tiim võtab müüjaga sinu eest ühendust. Vastus jõuab sinu postkasti, ilma rämpsposti ja külmade kõnedeta.

Villa with Pool in Larnaca
Livadia · 155 m² · 3 magamistuba

Tasuta konto, võtab alla minuti.

Sul on juba konto? Logi sisse

Sarnased kinnistud

One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistAvastaKinnisvarahinnadVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor