Müükhouse
Villa with Pool in Aix-les-Bains
958 000 €
6517 €/m²
6
Toad kokku
147 m²
Elamispind
1205 m²
Krunt
1200 m²
Aed
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom villa features a bright living area with a fireplace and open kitchen. Two bedrooms include balconies with lake and mountain views, along with a study and basement. The property includes a terrace, outdoor kitchen, pizza oven, jacuzzi, and swimming pool on a 1,200 m² plot.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
5 kmHaridus

Villa with Pool in Aix-les-Bains
958 000 €
6517 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Accessible Immobilier
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.