Müükhouse
Villa with Pool and Lake View in Évian-les-Bains
1 040 000 €
5200 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
3
Vannitoad
200 m²
Elamispind
1288 m²
Krunt
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This six-bedroom villa offers a south-facing terrace and a private garden with a heated salt water pool. The property includes a games room, garage, and a low energy consumption heat pump system. It is situated in Évian-les-Bains with a view of the greenbelt.
Ehitusaasta2016
SeisukordUus
OmandTäis
Korrust1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellespierres.com, sothebysrealty-france.com
Energiatõhusus
Energiaklass
80 kWh/m²/yrB
Class B — 80 kWh/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
38 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
44 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
6 kmVeterinaaria

bedroom
Villa with Pool and Lake View in Évian-les-Bains
1 040 000 €
5200 €/m²
Avaldaja
EVIAN SOTHEBY S INTERNATIONAL REALTY
Viide: EV1-1341
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 12. juuli 2025 | 1 170 000 € | 5850 € / m² | Algne |
| 13. sept 2025 | 1 040 000 € | 5200 € / m² | -11.1% |