Müükhouse
Villa with Panoramic View in Saint-Paul-De-Varces
529 000 €
3648 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
145 m²
Elamispind
853 m²
Krunt
24/7
Turvalisus
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This villa features four bedrooms and two bathrooms, with a large, luminous living space and a spacious terrace offering panoramic views. The property includes a private garden, parking, and a balcony. It is situated in a tranquil, verdant setting with convenient access to local amenities and main roads to Grenoble and Trièves.
Ehitusaasta2003
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust3
Energiaklass
165 kWh/m²/yrC
Class C — 165 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
39 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool
12 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
3 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
10 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
3 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
3 kmPhoto Tour

garden

Villa with Panoramic View in Saint-Paul-De-Varces
529 000 €
3648 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Iad France
Viide: 2017023
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.