Müükhouse
Villa with Panoramic Sea Views in Cavalaire-sur-Mer
1 950 000 €
8405 €/m²
15
Toad kokku
7
Magamistoad
3
Vannitoad
232 m²
Elamispind
2070 m²
Krunt
2070 m²
Aed
Kirjeldus
This villa features seven bedrooms, three bathrooms, and five toilets, spread across multiple levels. It offers panoramic sea views from both the ground and first floors, with a large, bright living room and a spacious kitchen opening onto a sunny terrace. The property includes a private heated swimming pool, a pétanque area, and parking for 3-4 vehicles.
Energiaklass
83 kWh/m²/yrB
Class B — 83 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
26 kmLennujaam
31 kmHaridus
Lasteaed
8 kmAlgkool
LähedalKeskkool
9 kmÜlikool
39 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.