Müükhouse
Villa with Panoramic Sea View in Cannes
4 790 000 €
22 701 €/m²
7
Toad kokku
211 m²
Elamispind
3
Parkimiskohad
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom villa offers a panoramic sea view and is situated within a secure estate. The property features a south-facing terrace, swimming pool, and is close to central Cannes and main access routes.
Ehitusaasta1976
OmandTäis
Korrust1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: jamesedition.com, residences-immobilier.com
Energiatõhusus
Energiaklass
166 kWh/m²/yrC
Class C — 166 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
13 kmPank

Villa with Panoramic Sea View in Cannes
4 790 000 €
22 701 €/m²
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. märts 2026 | 4 890 000 € | 23 175 € / m² | Algne |
| 24. apr 2026 | 4 790 000 € | 22 701 € / m² | -2.0% |