Müükhouse
Villa with Heated Pool in Cuberte, Valbonne
1 765 000 €
8209 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
4
Vannitoad
215 m²
Elamispind
2559 m²
Krunt
6
Parkimiskohad
Kirjeldus
This villa, located in the sought-after Cuberte area of Valbonne, features four bedrooms and five bathrooms. It includes a heated mosaic pool, a landscaped garden, and a south-facing orientation for optimal sunlight. The property offers two independent entrances, each with parking for 3-4 vehicles, and is equipped with solar panels and an intercom system.
OmandTäis
Turvalisus24/7
Energiaklass
139 kWh/m²/yrC
Class C — 139 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
5 kg CO²/m²/yrA
Class A — 5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
15 kmHaridus
Lasteaed
3 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
3 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
10 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond
Raudtee
4 kmPhoto Tour

bathroom
Villa with Heated Pool in Cuberte, Valbonne
1 765 000 €
8209 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
NEW HOME
Viide: 4073
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.