Pildid puuduvad
Müükapartment
Villa with Garden in Viareggio Centre
385 000 €
3850 €/m²
VIAREGGIO CENTRO PINETA, ZONA BELLA
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
100 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-room, one-bathroom villa is located in Viareggio Centre, Pineta, with an independent entrance and a private garden on three sides. The property, built in the 1960s, is in good condition and offers triple exposure for ample natural light. Situated 500 metres from the seafront and near the Ponente Pineta, it provides a tranquil residential setting with easy access to the city centre and am...
Ehitusaasta1960
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus0
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
600 m9 minLennujaam
23 km1hHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
20 km53 minRaamatukogu
600 m9 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
700 m11 minRestoran
100 m2 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
1,1 km18 minHaigla
200 m3 minVeterinaaria
700 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
900 m14 minKeskkond
Suurem tee
1,5 km24 minRaudtee
300 m4 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.