Müükhouse
Villa with Garden in Sauve
221 000 €
2326 €/m²
4
Toad kokku
95 m²
Elamispind
3
Parkimiskohad
Kirjeldus
This three-bedroom villa is situated in the medieval town of Sauve, featuring 95 m² of habitable space on a 1,350 m² wooded plot. The property includes a kitchen, living room, three bedrooms, a bathroom, and a loft, with a garden offering privacy and natural shade. It is conveniently located near the Voie Verte, local shops, and a medical centre, with a garage and internal parking available.
Ehitusaasta1982
OmandTäis
Korrust1
Energiaklass
131 kWh/m²/yrC
Class C — 131 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
4 kg CO²/m²/yrA
Class A — 4 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
12 kmLennujaam
39 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
22 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
22 kmPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
5 kmHaigla
7 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
3 kmRand
15 kmPhoto Tour

Villa with Garden in Sauve
221 000 €
2326 €/m²
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.