Müükhouse
Villa with Garden in Sannicola
95 000 €
613 €/m²
Via Belvedere 13, Sannicola
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
155 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This single-storey villa features three rooms, including two bedrooms, a functional kitchenette, and one bathroom. It offers a private garden and a terracotta terrace, with good natural light and exposure. The property is in a quiet residential area, close to local services and Gallipoli, with parking facilities and is ready to move into.
Ehitusaasta1970
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust1
Asukoht
Via Belvedere 13, Sannicola
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
4 km9 minRaudteejaam
7 km17 minHaridus
Ülikool
27 km1.1hRaamatukogu
9 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
3 km8 minRestoran
1,5 km23 minPank
4 km9 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
4 km10 minHaigla
6 km15 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
4 km11 minKeskkond
Raudtee
1000 m15 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.