Müükhouse
Villa with Garden in Marseille-16e
300 668 €
3623 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
83 m²
Elamispind
284 m²
Krunt
Põhi
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom villa, with a south-facing orientation, is located in the Les Hauts de l'Estaque area. It features a spacious living area, a 284 m² garden, and a closed box. The property is part of a healthy 32-lot condominium, with no ongoing procedures.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
5 kmLennujaam
11 kmHaridus
LähedalRand
5 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

terrace patio
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.