Müükhouse
Villa with Garden in Fabrègues
260 000 €
3250 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
80 m²
Elamispind
478 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom villa features a garage and a 478 m² garden. The property includes a living room, separate kitchen, and a veranda, situated in a quiet, sought-after residential area of Fabrègues, close to local amenities.
Ehitusaasta1968
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust1
Lisaomadused
Aed
Sisustatud köök
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Energiatõhusus
Energiaklass
285 kWh/m²/yrE
Class E — 285 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
62 kg CO²/m²/yrE
Class E — 62 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
14 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
5 kmPhoto Tour

Villa with Garden in Fabrègues
260 000 €
3250 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
ABRI IMMOBILIER
Viide: 2887/26
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.