One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Taani
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Taani
  3. Villa with Business Space in Himmelev
1 / 4
MüükMajaVillaLuksusmajaAjalooline majaEramu

Villa with Business Space in Himmelev

11 750 000 DKK ≈ 1 571 789 €
52 222 DKK/m² ≈ 6986 €/m²
Himmelev Sognevej 25, Himmelev, Roskilde
8
Toad kokku
2
Vannitoad
225 m²
Elamispind
687 m²
Krunt

Kirjeldus

This villa offers 225 m² of living space, two bathrooms, and two toilets. It includes a well-maintained cellar of 75 m² and a business area of 134 m² spread over two floors, providing versatile use options. Located in a sought-after villa district in Himmelev, the property is suitable for two families and features a brick exterior and tiled roof.

Ehitusaasta1979

Lisaomadused

Aed
Parkla

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: boligsiden.dk

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Energiatõhusus

Energiaklass

C
Class C

Asukoht

Himmelev Sognevej 25, Himmelev, Roskilde
Täpne asukoht

Ümbrus

Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud

Transport

Bussipeatus
100 m1 min
Raudteejaam
11 km29 min
Lennujaam
32 km1.4h

Haridus

Lasteaed
400 m6 min
Keskkool
29 km1.2h
Ülikool
2,6 km7 min
Raamatukogu
1,8 km28 min

Kaubandus ja teenused

Supermarket
800 m12 min
Toidupood
400 m6 min
Restoran
1,0 km16 min
Pank
1,9 km30 min

Tervishoid

Apteek
1,8 km29 min
Arst
1,9 km29 min
Haigla
1,5 km24 min
Veterinaaria
1,9 km29 min

Vaba aeg ja loodus

Park
200 m3 min
Rand
1,9 km30 min

Keskkond

Suurem tee
2,8 km7 min
Raudtee
1,6 km26 min

Photo Tour

Välivaade - Villa with Business Space in Himmelev

facade

Välivaade - Villa with Business Space in Himmelev

facade

Söögituba - Villa with Business Space in Himmelev

dining room

Söögituba - Villa with Business Space in Himmelev

dining room

Villa with Business Space in Himmelev
11 750 000 DKK ≈ 1 571 789 €
52 222 DKK/m² ≈ 6986 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Boligsiden Dk
Avaldaja
Ejendomsmæglerfirmaet Jesper Mandrup
Asukoht
Himmelev Sognevej 25, Himmelev, Roskilde
Täpne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.