Müükhouse
Villa de 6 pièces principales
695 000 €
2837 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
245 m²
Elamispind
1255 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
Villa d'exception avec une superbe vue sur le Golf ! Un cadre privilégié où le calme, la verdure et l'élégance se rencontrent. Elle se compose d'une très grande cuisine pour recevoir famille et amis, d'un espace de vie baigné de lumière, de 4 chambres dont 1 suite parentale. Une piscine, plusieurs terrasses et un garage. A VOIR !!
OmandTäis
Korrust0
Lisaomadused
Bassein
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Energiatõhusus
Energiaklass
75 kWh/m²/yrB
Class B — 75 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
2 kg CO²/m²/yrA
Class A — 2 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
14 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmKeskkond