Müükhouse
6-room house in IT
160 000 €
800 €/m²
SCIA, Villa in vendita, Sciacca
6
Toad kokku
1
Vannitoad
200 m²
Elamispind
1
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minLennujaam
67 km2.9hHaridus
Lasteaed
1,0 km16 minÜlikool
29 km1.3hRaamatukogu
22 km56 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m1 minPank
0 m1 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
0 m1 minHaigla
1,7 km27 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
500 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.