Müükother
5-room property in Vinovo
259 000 €
1524 €/m²
5
Toad kokku
2
Vannitoad
170 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmMetroopeatus
8 kmLennujaam
26 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
17 kmÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
5 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
3 kmPhoto Tour