Müükother
1-bedroom property in Verviers
240 000 €
2162 €/m²
Avenue de Spa 25, 4800 Verviers
1
Magamistoad
1
Vannitoad
111 m²
Elamispind
SeisukordHea
Korrus1 / 2
KüteGaas
Lisaomadused
Aed
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immo.notaris.be
Energiatõhusus
Energiaklass
195 kWh/m²/yrC
Class C — 195 kWh/m²/yr
Asukoht
Avenue de Spa 25, 4800 Verviers
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
900 m14 minLennujaam
36 km1.6hHaridus
Lasteaed
400 m6 minAlgkool
1,9 km30 minKeskkool
1,3 km20 minÜlikool
7 km18 minRaamatukogu
1,3 km20 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
400 m6 minRestoran
100 m2 minKaubanduskeskus
13 km33 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
200 m4 minArst
200 m3 minHaigla
200 m2 minVeterinaaria
700 m11 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
20 km51 minKeskkond
Suurem tee
800 m12 minRaudtee
800 m13 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.