Müükhouse
vente maison/villa 3 pièces 70 m² Le Castellet
389 000 €
5557 €/m²
3
Toad kokku
70 m²
Elamispind
Kirjeldus
Située au Castellet, dans un environnement calme et sans vis-à-vis, dans une petite copropriété de 3 lots, charmante maison de 70 m2 entièrement rénovée en 2021. Elle se compose d'un salon, salle à manger et cuisine ouverte équipée et aménagée. Large baie vitrée donnant accés sur belle terrasse en bois avec jacuzzi. A l'étage deux chambres avec placards dont une avec terrasse, espace bureau et une...
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: maisonsetappartements.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
147 kWh/m²/yrC
Class C — 147 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
4 kg CO²/m²/yrA
Class A — 4 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
6 kmLennujaam
32 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
16 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
16 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
7 kmKeskkond