Müükapartment
1-room apartment in Cannes
195 000 €
9750 €/m²
1
Toad kokku
20 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: maisonsetappartements.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
228 kWh/m²/yrD
Class D — 228 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
36 kg CO²/m²/yrD
Class D — 36 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
21 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
16 kmPank

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.