Müükapartment
2-room apartment in Nice
199 900 €
5126 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
39 m²
Elamispind
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com
Energiatõhusus
Energiaklass
242 kWh/m²/yrD
Class D — 242 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
17 kg CO²/m²/yrC
Class C — 17 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
3 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
Suurem tee
5 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

living room

bathroom

kitchen

living room

bedroom

kitchen

2-toaline korter asukohas Nice
199 900 €
5126 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
IAD FRANCE
Viide: 2020724
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.