Müükapartment
2-room apartment in Bordeaux
892 000 €
8109 €/m²
2
Toad kokku
110 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
9 kmHaridus
LähedalRand
4 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.