Müükapartment
1-room apartment in Nice
189 000 €
7560 €/m²
1
Toad kokku
25 m²
Energiaklass
226 kWh/m²/yrD
Class D — 226 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
45 kg CO²/m²/yrD
Class D — 45 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.