Müükapartment
3-room apartment in Monforte De Lemos
122 000 €
1109 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
110 m²
Elamispind
OmandTäis
Korrus5
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
10 kmRaudteejaam
LähedalLennujaam
84 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
34 kmRaamatukogu
9 kmKaubandus ja teenused
LähedalRand
15 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.