Müükapartment
3-room apartment in Mislata
215 000 €
2240 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
96 m²
Elamispind
OmandTäis
Korrus5
Energiaklass
189 kWh/m²/yrG
Class G — 189 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
36 kg CO²/m²/yrE
Class E — 36 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
4 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
LähedalRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.