Müükapartment
3-room apartment in Barcelona
250 000 €
4808 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
52 m²
Elamispind
OmandTäis
Korrus2
Lisaomadused
Linnaavaade
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Energiatõhusus
Energiaklass
212 kWh/m²/yrE
Class E — 212 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
44 kg CO²/m²/yrE
Class E — 44 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
12 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.