Müükapartment
3-room apartment in FI
132 000 €
1859 €/m²
3
Toad kokku
71 m²
Elamispind
Ehitusaasta1968
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: asunnot.oikotie.fi
Asukoht
Täpne asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,4 km22 minLennujaam
135 km5.8hHaridus
Lasteaed
100 m2 minÜlikool
300 m5 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
700 m11 minRestoran
200 m3 minPank
900 m14 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
700 m11 minHaigla
1,3 km20 minVeterinaaria
1,4 km22 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
1,4 km21 minKeskkond
Raudtee
900 m15 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.