Müükapartment
2-room apartment in Randers NV
425 000 DKK ≈ 56 874 €
6967 DKK/m² ≈ 932 €/m²
Ægirsvej 67, 3. tv
2
Toad kokku
1
Magamistoad
61 m²
Elamispind
13 444 m²
Krunt
Ehitusaasta1968
Korrus3
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: edc.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
E
Class E
Asukoht
Ægirsvej 67, 3. tv
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
14 km36 minLennujaam
40 km1.7hHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
26 km1.1hRaamatukogu
2,5 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m4 minToidupood
700 m10 minRestoran
600 m10 minPank
1,3 km20 minTervishoid
Apteek
1,9 km30 minArst
1,9 km30 minHaigla
1,9 km29 minVaba aeg ja loodus
Park
1,1 km16 minRand
21 km54 minKeskkond
Suurem tee
2,2 km6 minRaudtee
1,6 km24 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.