Müükapartment
2-room apartment in Randers NØ
399 000 DKK
6763 DKK/m²
Trekronervej 4, 1. tv
2
Toad kokku
1
Magamistoad
59 m²
Elamispind
Ehitusaasta1939
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: edc.dk
Energiatõhusus
Energiaklass
D
Class D
Asukoht
Trekronervej 4, 1. tv
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
15 km39 minLennujaam
39 km1.7hHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
25 km1.1hRaamatukogu
1,4 km22 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
400 m7 minRestoran
700 m11 minPank
400 m7 minTervishoid
Apteek
1,3 km21 minArst
700 m11 minHaigla
700 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
22 km56 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
1,4 km23 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.