Müükapartment
2-bedroom apartment in Amsterdam
475 000 €
6333 €/m²
Van Abbestraat 32
2
Magamistoad
75 m²
Elamispind
Ehitusaasta1997
Asukoht
Van Abbestraat 32
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
900 m13 minMetroopeatus
300 m5 minLennujaam
5 km14 minHaridus
Lasteaed
1,1 km17 minKeskkool
5 km12 minÜlikool
600 m9 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
200 m4 minRestoran
500 m7 minPank
900 m14 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
600 m9 minHaigla
800 m12 minVeterinaaria
1,7 km26 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
800 m13 minKeskkond
Raudtee
300 m4 minPhoto Tour

Asukoht
Van Abbestraat 32
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.