Müükhouse
5-room house in Jõelähtme vald
159 000 €
1486 €/m²
Lõuna-Kullamäe üldmaa 1, Haapse küla
5
Toad kokku
4
Magamistoad
107 m²
Elamispind
1011 m²
Krunt
OmandTäis
Korrust2
Lisaomadused
Kamin
Metsavaade
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: kinnisvara24.ee
Asukoht
Lõuna-Kullamäe üldmaa 1, Haapse küla
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1000 m15 minRaudteejaam
15 km40 minLennujaam
25 km1.1hHaridus
Lasteaed
7 km19 minÜlikool
29 km1.3hRaamatukogu
15 km39 minKaubandus ja teenused
Supermarket
10 km25 minToidupood
2,5 km6 minRestoran
2,5 km6 minTervishoid
Apteek
10 km25 minHaigla
16 km41 minVaba aeg ja loodus
Park
9 km23 minRand
1,4 km22 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.