Müükhouse
Unique Mill Property with 17 Hectares in Barrème
179 500 €
2216 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
81 m²
Elamispind
170 000 m²
Krunt
Kirjeldus
This unique agricultural property in Barrème, Alpes-de-Haute-Provence, spans 17 hectares of meadows and wooded areas. The three-level former mill, requiring renovation, offers potential for a guesthouse or bed and breakfast. The property includes a renovated dairy, agricultural shed, polytunnel, a source, chicken coop, and rabbit hutches, situated on the edge of a road, ideal for agricultural or t...
Ehitusaasta1949
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
75 kmHaridus
Algkool
LähedalKeskkool
12 kmÜlikool
18 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Toidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Arst
LähedalHaigla
17 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
13 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.