Müükhouse
Under Construction House with Pool in Natural Setting
750 000 €
6881 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
109 m²
Elamispind
432 m²
Krunt
Kirjeldus
This three-bedroom house is currently under construction in a natural setting, featuring a swimming pool and garage. The property includes solar water heating, a barbecue area, kitchenette, and pre-installations for air conditioning, central heating, internet, and solar panels. Double-glazed windows are also part of the design.
Ehitusaasta2023
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
16 kmLennujaam
21 kmHaridus
Lasteaed
4 kmÜlikool
14 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
3 kmRestoran
4 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
5 kmArst
4 kmHaigla
14 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
19 kmPhoto Tour

land plot

other room

facade

pool area

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.