Müükhouse
Type OPALINE House with Veranda in Sainte-Cécile
179 990 €
4285 €/m²
2
Toad kokku
42 m²
Elamispind
132 m²
Krunt
Edel
Suund
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom house features a bright living area with a fitted kitchen, a spacious veranda, and a mezzanine bedroom. The property benefits from a south-western exposure, ensuring ample natural light, and is set on a 132 m² plot with a private garden and parking.
Ehitusaasta1976
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
105 kmHaridus
Lasteaed
7 kmAlgkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
17 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
6 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
7 kmHaigla
LähedalVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

kitchen
Type OPALINE House with Veranda in Sainte-Cécile
179 990 €
4285 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Era Six Immobilier
Viide: 3510J
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.