Müükapartment
Type 2 Apartment with Ocean View in Saint-Jean-de-Luz
890 000 €
17 864 €/m²
2
Toad kokku
49,8 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
10 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment offers an exceptional ocean view from its 10 m² terrace. The property, fully renovated with high-quality materials, is located in Saint-Jean-de-Luz, with easy access to the beach and city centre on foot. It includes a parking space in the basement and a private courtyard cellar.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus1 / 8
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
10 kmRaamatukogu

hallway entrance

Type 2 Apartment with Ocean View in Saint-Jean-de-Luz
890 000 €
17 864 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Homki Immobilier
Viide: Homki_cahcc_6
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.