Müükhouse
Two-Storey House for Renovation in Gerena
139 900 €
437 €/m²
320 m²
Elamispind
192 m²
Krunt
Kirjeldus
This two-storey house, located in the centre of Gerena, offers 320 m² of constructed space. The property requires renovation and has access to two streets. It features a 192 m² plot.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
24 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
18 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
9 kmRestoran
LähedalPank
7 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
17 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
19 kmPhoto Tour

facade

garage

other room

facade
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.