Müükhouse
Two Semi-Detached Houses with Garden in Developing Area
620 000 €
2199 €/m²
8
Toad kokku
5
Magamistoad
3
Vannitoad
282 m²
Elamispind
1187 m²
Krunt
6
Parkimiskohad
Kirjeldus
This property comprises two semi-detached houses with a total of six bedrooms and three bathrooms, situated on a 1183 m² plot. The ground floor features three bedrooms, a separate kitchen, and a large living area with access to multiple terraces. The upper level includes two bedrooms, an open-plan kitchen, a bathroom, a utility room, and an independent studio, with potential for significant develo...
Ehitusaasta1950
OmandTäis
Korrust1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
9 kmLennujaam
19 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
12 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
7 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 13. apr 2026 | 725 000 € | 2571 € / m² | Algne |
| 11. mai 2026 | 600 000 € | 2128 € / m² | -17.2% |
| 22. mai 2026 | 620 000 € | 2199 € / m² | +3.3% |