Müükapartment
Two-Room Apartment with South-Facing Balcony in Centre
78 000 €
1500 €/m²
Koivuniemenkatu 26, Raasepori
2
Toad kokku
52 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This two-room apartment features a kitchen and a bathroom with underfloor heating. The property includes a south-facing balcony and is located on the first floor of a stone and brick building. It is situated in the centre near a grocery store and transport hub.
Ehitusaasta1952
SeisukordRahuldav
OmandKaasomand
Korrus1
Asukoht
Koivuniemenkatu 26, Raasepori
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
400 m6 minLennujaam
87 km3.8hHaridus
Lasteaed
400 m7 minÜlikool
200 m4 minRaamatukogu
500 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m2 minToidupood
700 m12 minRestoran
100 m2 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
400 m6 minHaigla
900 m14 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m4 minRand
1,0 km16 minKeskkond
Raudtee
300 m4 minPhoto Tour

facade

Two-Room Apartment with South-Facing Balcony in Centre
78 000 €
1500 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Magnus Nyström
Viide: 20674908
Asukoht
Koivuniemenkatu 26, Raasepori
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.