Müükhouse
Two-Level Semi-Detached House in Giaveno
35 000 €
1167 €/m²
2
Toad kokku
30 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-level, two-bedroom, one-bathroom semi-detached house features a habitable kitchen and a balcony. The property includes a single garage and is located in a quiet, sunny area approximately 3 minutes by car from the centre of Giaveno.
Ehitusaasta1900
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
29 kmHaridus
Lasteaed
5 kmÜlikool
19 kmRaamatukogu
LähedalVeterinaaria
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
6 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 20. veebr 2026 | 45 000 € | 1500 € / m² | Algne |
| 6. märts 2026 | 40 000 € | 1333 € / m² | -11.1% |
| 8. mai 2026 | 35 000 € | 1167 € / m² | -12.5% |