Müükhouse
Two-House Property with Pool in Lisle-sur-Tarn
645 000 €
2539 €/m²
8
Toad kokku
254 m²
Elamispind
9285 m²
Krunt
10000 m²
Aed
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This property comprises two houses, six bedrooms, and three bathrooms. The main house, built in 2003, features a 14 m² solar panel system and a 5.5 x 10 m swimming pool. The property includes a one-hectare garden with a wooded area, terraces, and a well, situated near vineyards and 10 minutes from the A68 motorway.
Ehitusaasta2003
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
6 kmRaudteejaam
5 kmLennujaam
44 kmHaridus
Lasteaed
9 kmAlgkool
8 kmKeskkool
8 kmÜlikool
28 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
5 kmRestoran
5 kmPank
6 kmTervishoid
Apteek
5 kmArst
9 kmHaigla
8 kmVeterinaaria
8 kmVaba aeg ja loodus
Park
5 kmRand
10 kmKeskkond
Raudtee
5 kmPhoto Tour

bedroom
Two-House Property with Pool in Lisle-sur-Tarn
645 000 €
2539 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Safti
Viide: 726859
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.